17
kwiecień 2024, środa
IMIENINY: Rudolfa, Roberta

TERAZ
słabe opady deszczu
DZIŚ
JUTRO

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Marzec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Praca

Przedszkole Samorządowe w Ślęzie poszukuje kandydata na stanowisko

NAUCZYCIELA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wymagania:

- kwalifikacje do nauczania języka angielskiego z godnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2017, poz. 1575)
- niekaralność
- odpowiedzialność
- kreatywność
- sumienność
- samodzielność
- zaangażowanie w pracę
- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Opis stanowiska pracy :

- prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat)
- termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
- wymiar etatu: 9 godzin tygodniowo z możliwością zwiększenia
- forma zatrudnienia: umowa o pracę

Osoby zainteresowane pracą spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: przedszkolebw@lpt.pl lub kontakt telefoniczny: 71/789-68-99

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922)".

PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR