23
czerwiec 2024, niedziela
IMIENINY: Dzień Ojca, Wandy, Zenona

TERAZ
słabe opady deszczu
22°
DZIŚ
zachmurzenie umiarkowane
22°
JUTRO
zachmurzenie duże
25°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Maj 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Podziękowania Wójta Gminy Kobierzyce

 

 
Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za blisko 26 lat naszej wspólnej pracy dla dobra Gminy Kobierzyce. Przez cały okres pełnienia funkcji wójta, moim celem zawsze była praca na rzecz mieszkańców. Wyznaczyliśmy sobie ambitne cele i kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego, które udało nam się zrealizować. Gmina Kobierzyce przeszła ogromną metamorfozę. Była to ciężka praca, ale też niezwykła przyjemność.

Gratuluję mojemu następcy Piotrowi Kopciowi i życzę aby podejmowane działania wciąż umacniały pozycję naszej gminy, a kolejne lata przyniosły satysfakcję ze stawianych sobie wyzwań i celów.

Przez wszystkie lata mojej pracy poznałem wielu wspaniałych ludzi zaangażowanych w sprawy samorządu. Dziękuję radnym i sołtysom za współpracę, która pozwoliła na realizację wielu zadań.

Jestem wdzięczny pracownikom Urzędu Gminy Kobierzyce oraz podległych gminie jednostek. Wasze profesjonalne wykonywanie codziennych obowiązków umożliwiło realizację szeregu projektów i inwestycji.

Dziękuję również przedstawicielom instytucji, stowarzyszeń, służb, przedsiębiorcom, samorządowcom oraz wszystkim sympatykom i przyjaciołom Gminy Kobierzyce, z którymi miałem okazję i przyjemność współpracować.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć Państwu - mieszkańcom Gminy Kobierzyce. Bez Waszego wsparcia i zaufania, którym obdarzaliście mnie przez 6 kadencji, nasza gmina nie byłaby jedną z najlepszych gmin w Polsce.

Praca na rzecz naszej wspólnoty na zawsze pozostanie w mojej pamięci i sercu. Chociaż nie pełnię już funkcji wójta, nie żegnam się z Państwem. Swoją pracę będę kontynuował na wyższym szczeblu, już jako radny powiatu wrocławskiego. Nadal będę mieszkańcem Gminy Kobierzyce, Waszym sąsiadem i przyjacielem. Moje drzwi i serce zawsze będą dla Was otwarte.

Z wyrazami szacunku,
  Ryszard PacholikPARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR