01
marzec 2024, piątek
IMIENINY: Antoniny, Albina

TERAZ
słabe opady deszczu
13°
DZIŚ
słabe opady deszczu
13°
JUTRO
zachmurzenie duże
11°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Styczeń 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

Fundusze UE

cykl spotkań dla beneficjentów

Szanowni Państwo,

informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje spotkania dla potencjalnych wnioskodawców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Cykl spotkań ma na celu m.in. przybliżyć zarys procedury Prawa Zamówień Publicznych w kontekście możliwości wystąpienia nieprawidłowości, zostaną również omówione najczęściej popełniane błędy w zamówieniach publicznych w odniesieniu do Prawa Zamówień Publicznych w projektach EFS i EFRR.

Na spotkaniu zostaną także omówione najczęściej popełniane błędy przez wnioskodawców we wnioskach o dofinansowanie oraz załącznikach z zakresu EFRR.

Zapisy na ww. spotkania oraz więcej informacji o spotkaniach dostępnych jest na stronie http://rpo.dolnyslask.pl/o-projekcie/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

Planowane terminy spotkań:

  • 21.11.2017 r.- "Najczęściej popełniane błędy w zamówieniach publicznych, w odniesieniu do Prawa Zamówień Publicznych w kontekście realizacji EFS"
  • 23.11.2017 r. - "Najczęściej popełniane błędy w zamówieniach publicznych, w odniesieniu do Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020 (zasada uczciwej konkurencji)"
  • 24.11.2017 r. -"Najczęściej popełniane błędy w zamówieniach publicznych, w odniesieniu do Prawa Zamówień Publicznych w kontekście realizacji EFRR"
  • 28.11.2017 r. - "Ocena projektów - najczęściej popełniane błędy we wnioskach o dofinansowanie oraz załącznikach (EFRR)"

Spotkania odbędą się we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym przy ul. Sztabowej 100 (obok Urzędu Skarbowego) we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje nt. 4 spotkań dla potencjalnych beneficjentów znajdują się poniżej :
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR