12
kwiecień 2024, piątek
IMIENINY: Juliusza, Zenona, Wiktora

TERAZ
zachmurzenie umiarkowane
11°
DZIŚ
zachmurzenie duże
19°
JUTRO
zachmurzenie duże
20°

GAZETA

Już jest! Nowe wydanie biuletynu samorządowego.

Gazeta kobierzyce - wydanie Marzec 2014
Pobierz
Zobacz archiwalne

Aktualności

1 Kwietnia Rozpoczął Się Narodowy Spis Powszechny

Ludności i Mieszkań 2021

 

Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Termin zakończenia spisu może ulec zmianie w związku z prowadzonymi obecnie pracami nad nowelizacją ustawy o spisie. O ostatecznym terminie zakończenia spisu GUS będzie informował na stronie www.spis.gov.pl.

Udział w spisie jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny, o której mowa w ustawie o statystyce publicznej (Dz. U. z 2020r. poz. 443, z późn. zm.)

Jak spełnić obowiązek spisowy? Wystarczy wejść na stronę internetową GUS www.spis.gov.pl, zalogować się do aplikacji i wypełnić formularz spisowy. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące logowania do formularza spisowego i zawartych w nim pytań.

W przypadku braku dostępu do Internetu, można spisać się przez telefon, dzwoniąc na infolinię spisową pod nr: 22 279 99 99, jak również stacjonarnie w Urzędzie Gminy Kobierzyce, gdzie przygotowane są 2 stanowiska spisowe.

Jeśli nie spiszą się Państwo samodzielnie, skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy (telefonicznie lub bezpośrednio), aby przeprowadzić spis. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu pracownika statystyki publicznej, spis będzie przebiegać szybko i sprawnie.

Zgodnie z ustawą, nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi. Przekazane przez Państwa dane są prawnie chronione, a każdy pracownik statystyki publicznej ślubuje przestrzeganie tajemnicy statystycznej.

Najlepiej nie odkładać obowiązku spisowego do ostatniej chwili. Dzięki formularzowi internetowemu mogą Państwo spisywać się w dogodnym miejscu i czasie.

Plakat GUS

Plakat GUS
PARTNERZY

Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Dolnośląski Urząd Marszałkowski
Powiat Wrocławski
Powiat Wrocławski
Urząd Miasta Wrocław
Urząd Miasta Wrocław
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
KOK
KOK
Lokalna Grupa Działania
Lokalna Grupa Działania
WKU
WKU
KOSiR
KOSiR