Praca

Przedszkole Samorządowe w Ślęzie poszukuje kandydata na stanowisko

NAUCZYCIELA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wymagania:

- kwalifikacje do nauczania języka angielskiego z godnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2017, poz. 1575)
- niekaralność
- odpowiedzialność
- kreatywność
- sumienność
- samodzielność
- zaangażowanie w pracę
- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Opis stanowiska pracy :

- prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat)
- termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
- wymiar etatu: 9 godzin tygodniowo z możliwością zwiększenia
- forma zatrudnienia: umowa o pracę

Osoby zainteresowane pracą spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: przedszkolebw@lpt.pl lub kontakt telefoniczny: 71/789-68-99

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922)".