Gmina Kobierzyce Dołącza do NaprawmyTo.pl

ułatwiamy komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządemNaprawmyTo.pl to proste narzędzie do zgłaszania zauważonych problemów poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona. Mieszkaniec zgłasza problem wskazując miejsce na mapie. Dodaje opis i zdjęcie (opcjonalnie). Ostatni krok to wybór jednej z dostępnych kategorii. Niestety, nie wszystkie zgłaszane problemy leżą w kompetencjach Urzędu Gminy Kobierzyce, dlatego może się zdarzyć, że nie każdy alert zostanie naprawiony. Serwis NaprawmyTo.pl ma ułatwić komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem. Polecamy obejrzeć poniższy materiał filmowy który na pewno przybliży Państwu sposób funkcjonowania serwisu.

 

 

Wygodne korzystanie na smartfonie

Nowa wersja NaprawmyTo.pl została wykonana zgodnie z technologią PWA (Progressive Web Apps), dzięki czemu możesz w łatwy sposób uruchamiać i korzystać z naszego serwisu.

Android

W przypadku używania telefonu z systemem Android wystarczy za pomocą przęglądarki Chrome w swoim smartfonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać rozwijaną listę opcji za pomocą ikony i wybrać z niej pozycję Dodaj do ekranu głównego. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał nasz serwis.

iOS

W przypadku używania telefonu z systemem iOS wystarczy za pomocą przęglądarki Safari w swoim iphonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać z dolnego menu przegladarki pozycję oznaczoną ikoną i wybrać z listy pozycję Do ekranu początk. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał nasz serwis.