
Przypominamy, że pojemniki na odpady komunalne powinny być przechowywane na terenie nieruchomości.
W dniu odbioru należy wystawić je przed posesję do godz. 6:00, natomiast po opróżnieniu – najpóźniej do godz. 22:00 – odstawić z powrotem na teren posesji.Zasada ta nie dotyczy mieszkańców korzystających z własnych wiat śmietnikowych, w których znajdują się pojemniki.
Prosimy o niewystawianie pojemników na stałe na terenach zielonych oraz chodnikach. Pozostawione kontenery utrudniają poruszanie się pieszym, a odpady mogą zwabiać dzikie zwierzęta.
Wspólnie zadbajmy o porządek, bezpieczeństwo i estetykę naszej okolicy.